Kolektory słoneczne i panele słoneczne - Wrocław

Firma SOLEKO POLSKA jest jednym z przedsiębiorstw o największym doświadczeniu w kraju. Aktywie angażuje się w przedsięwzięcia związane z branżą solarną (OZE).

Oferuje klientom zestawy solarne (kolektory słoneczne do c.w.u. oraz panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej), szczególnie na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

Oferowanie wyłącznie najwyższej jakości zestawów solarnych pozwoliło firmie przetrwać ciężkie chwile na rynku polskim.

Wrocław i ogólnie całe województwo dolnośląskie to jeden z większych rynków, na którym z dużym powodzeniem były i są montowane kolektory i panele słoneczne. Mamy tym rejonie dziesiątki zadowolonych Klientów.

Informacja o dofinansowaniach:

Od września 2018 funkcjonuje krajowy program "Czyste powietrze". Pozwala on na uzyskanie jedynie pożyczki z preferencyjnym oprocentowaniem (ok. 2.7% w skali roku).
Nie są przewidziane w jago ramach żadne dotacje na fotowoltaikę oraz solary.

Jednocześnie wiadomo, że nie zostanie już wznowiony nabór wniosków w ramach programu dotacyjnego PROSUMENT, który skierowany był przede wszystkim na zakup i montaż systemów solarnych, bazujących na prądotwórczych panelach fotowoltaicznych. Dotacja ta umożliwiała pomniejszenie kosztów inwestycji o 30%.

Prawdopodobne są też dofinansowania z WFOŚiGW we Wrocławiu. Na chwilę obecną szczegóły ewentualnych programów dotacyjnych nie są znane.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy SOLEKO POLSKA w zakładce zestawy fotowoltaiczne - ceny.

 

Przejdź dalej do:

Dotacje do paneli i kolektorów słonecznych z NFOŚiGW

"Porady i wiedza" dotyczące zestawów solarnych

Galeria zdjęć z montaży firmy SOLEKO