Dolny Śląsk jest jednym z regionów, w którym wykonujemy najwięcej instalacji fotowoltaicznych i solarnych Województwo dolnośląskie, a w szczególności Wrocław oraz jego okolice to jeden z większych rynków, na którym działają nasi specjaliści od fotowoltaiki. Na terenie Dolnego Sląska mamy już kilkudziesięciu zadowolonych klientów, którzy korzystają z własnych elektrowni słonecznych.

Fotowoltaika Wrocław – skorzystaj ze specjalistów z SOLEKO Polska

SOLEKO Polska jest jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży OZE, która działa na polskim rynku od blisko 20 lat! Takie doświadczenie pozwala nam bezbłędnie dokonywać niezbędnych ekspertyz w miejscach, gdzie mają powstać instalacje fotowoltaiczne czy solarne. Posiadamy również szeroką wiedzę z zakresu  sprzedaży, montażu i konserwacji instalacji solarnych oraz fotowoltaicznych. Dzięki temu możemy doradzać w wyborze najlepszych rozwiązań. Ponadto współpracujemy ze sprawdzonymi producentami paneli fotowoltaicznych i solarnych oraz wszelkich komponentów instalacji.

W naszej ofercie znajdziesz tylko sprzęt najwyższej jakości. Jego efektywność i niezawodność jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami i gwarancją znanych europejskich producentów.

Naszym klientom nie proponujemy pozornie tańszych zamienników nieznanego pochodzenia. Dzięki temu możemy dać pewną gwarancję działania instalacji nawet do 15 lat na wady techniczne i 25 lat na wydajność paneli solarnych i fotowoltaicznych.

Dolny Śląsk – kompleksowa realizacja inwestycji fotowoltaicznej 

Wspieramy klienta na każdym etapie realizacji inwestycji fotowoltaicznej – od wyboru najlepszego miejsca na fotowoltaikę i poszczególnych elementów instalacji fotowoltaicznej lub solarnej aż po realizację.

Świadczymy usługi doradcze, w ramach których podpowiadamy jaka fotowoltaika najlepiej sprawdzi się u klienta –  we Wrocławiu lub w innej miejscowości na ternie województwa dolnośląskiego. Pomożemy także w indywidualnym zaplanowaniu instalacji fotowoltaicznej – odnośnie jej wielkości rodzaju oraz wyboru najlepszego miejsca. Specjaliści SOLEKO Polska zadbają o poprawny montaż instalacji solarnej oraz podłączenie jej do miernika instalacji elektrycznej przez operatora dostarczającego prąd.

Możesz liczyć również na naszą fachową pomoc w zakresie dopełnienia formalności dotyczących  rozliczenia zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej oraz uzyskania dofinansowania w ramach lokalnych i ogólnokrajowych programów.

Fotowoltaika Wrocław – możliwości dofinansowania inwestycji fotowoltaicznych

Mieszkańcy Wrocławia i województwa dolnośląskiego zainteresowani posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej lub solarnej mają możliwość skorzystania z programów dofinansowania. Wśród nich znajdują się programy: Czyste Powietrze i Mój Prąd. Program Czyste Powietrze przewiduje dofinansowanie nawet do 37 tys. złotych dla inwestycji obejmujących budowę instalacji fotowoltaicznej. W programie Mój Prąd można natomiast uzyskać zwrot kosztów inwestycji do 5 tys. złotych. Przedsiębiorcom dedykowany jest program Energia Plus, w ramach którego możliwe jest uzyskanie dotacji wynoszącej 50 tys. złotych oraz pożyczki do 85% kosztów inwestycji. Co więcej, własna fotowoltaika to możliwość skorzystania z tzw. ulgi termomodernizacyjnej, która pozwala na odliczenie nawet 53 tys. złotych na osobę od podstawy podatku dochodowego.

Możliwe są również dofinansowania z WFOŚiGW we Wrocławiu, ale szczegóły dotyczące ewentualnych programów dotacyjnych nie są jeszcze znane.

Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty zestawów fotowoltaicznych i solarnych oraz ich cen? Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również: