Instalacje fotowoltaiczne i solarne w województwie dolnośląskim są jednymi z najczęściej realizowanych przez firmę SOLEKO Polska inwestycji. Województwo dolnośląskie i miasta, takie jak Wrocław oraz jego okolice to jeden z większych rynków, na którym działa nasza fotowoltaika. Tylko na tym terenie mamy już kilkudziesięciu zadowolonych klientów, którzy korzystają z własnych elektrowni słonecznych.

Fotowoltaika Wrocław – dlaczego warto wybrać SOLEKO Polska?

SOLEKO Polska jest jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży OZE działających na terenie kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy niezbędną ekspertyzę i wiedzę o sprzedaży, montażu  i konserwacji instalacji solarnych i fotowoltaicznych.

Do naszych atutów należy dodać również współpracę ze starannie wybranymi producentami paneli fotowoltaicznych i solarnych oraz wszelkich komponentów instalacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko sprzęt najwyższej jakości, o efektywności i niezawodności potwierdzonej międzynarodową certyfikacją i gwarancją znanych europejskich producentów.

Naszym klientom nie oferujemy pozornie tańszych zamienników nieznanego pochodzenia, dzięki czemu możemy dać pewną gwarancję działania instalacji nawet do 15 lat na wady techniczne i 25 lat na wydajność paneli.

Specjaliści od fotowoltaiki w dolnośląskim

SOLEKO Polska stawia sobie za cel wsparcie klienta na każdym etapie całego procesu wyboru elementów instalacji fotowoltaicznej lub solarnej.

Świadczymy usługi doradcze, w ramach których podpowiemy, jaka fotowoltaika najlepiej sprawdzi się u klienta – czy będzie to instalacja na terenie Wrocławia, czy w innej miejscowości na ternie województwa dolnośląskiego. Każdemu klientowi pomożemy także w indywidualnym zaplanowaniu jak i gdzie powinna zostać umiejscowiona instalacja

Specjaliści SOLEKO Polska zadbają o poprawny montaż instalacji solarnej, a także o podłączenie jej do miernika instalacji elektrycznej przez operatora dostarczającego prąd.

Naszym klientom udzielamy także fachowej pomocy w zakresie dokonania formalności niezbędnych zarówno do poprawnego rozliczenia zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej, jak i do uzyskania dofinansowania w ramach lokalnych i ogólnokrajowych programów.

Fotowoltaika Wrocław – możliwości dofinansowania

Mieszkańcy Wrocławia i województwa dolnośląskiego zainteresowani posiadaniem własnej fotowoltaiki, albo paneli solarnych mają możliwość skorzystania z programów dofinansowania. Wśród nich znajdują się programy Czyste Powietrze i Mój Prąd. Program Czyste Powietrze przewiduje dofinansowanie nawet do wysokości 37 tysięcy złotych dla inwestycji obejmujących budowę instalacji fotowoltaicznej, a w programie Mój Prąd można uzyskać zwrot kosztów inwestycji nawet do 5 tysięcy złotych. Przedsiębiorcom dedykowany jest program Energia Plus, w ramach którego możliwe jest uzyskanie nawet 50 tysięcy dotacji oraz pożyczki do 85% kosztów inwestycji. Co więcej, własna fotowoltaika to możliwość skorzystania z tzw. Ulgi termomodernizacyjnej, która pozwala na odliczenie nawet 53 tysięcy złotych na osobę od podstawy podatku dochodowego. 

 

Prawdopodobne są też dofinansowania z WFOŚiGW we Wrocławiu. Na chwilę obecną szczegóły ewentualnych programów dotacyjnych nie są znane.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy SOLEKO POLSKA w zakładce zestawy fotowoltaiczne - ceny.

Przejdź dalej do:

Dotacje do paneli i kolektorów słonecznych z NFOŚiGW

"Porady i wiedza" dotyczące zestawów solarnych

Galeria zdjęć z montaży firmy SOLEKO