Panele fotowoltaiczne w Warszawie

W branży solarnej działamy już blisko 20 lat, dzięki czemu możemy naszym klientom świadczyć usługi poparte wieloletnim doświadczeniem oraz rzetelną wiedzą ekspercką. Instalujemy kolektory słoneczne do ciepłej wody użytkowej (solary) oraz panele fotowoltaiczne. Działamy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

W Warszawie i województwie mazowieckim świadczymy usługi doradcze, montażowe i konserwacyjne instalacji fotowoltaicznych i solarnych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów posiadających duże doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Ponadto na bieżąco śledzimy światowe trendy na rynku OZE.

Panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne na dachu domu w Warszawie

 

Niezawodna i dobra fotwoltaika – Warszawa i województwo mazowieckie

Podstawą wyboru komponentów instalacji fotowoltaicznej lub solarnej powinna być gwarancja ich jakości i niezawodności. Taką właśnie gwarancję może dajemy swoim klientom. Współpracujemy bowiem z najlepszymi producentami paneli solarnych i fotowoltaicznych oraz niezbędnych komponentów. W naszej ofercie nie ma miejsca na zamienniki nieznanego pochodzenia o niepotwierdzonej jakości.

Dajemy rzetelne gwarancje niezawodności pracy naszych urządzeń sięgające 15 lat na wady techniczne i do 25 lat na wydajność całej instalacji fotowoltaicznej lub solarnej.  Pewną ochronę gwarancyjną może potwierdzić wielu naszych klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci znający się na fotowoltaice oraz instalacjach solarnych. Dzięki temu mogą sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom stawianym przez klientów.

Możesz liczyć na nasze wsparcie od samego początku inwestycji solarnej, począwszy od wyboru rodzaju instalacji oraz najwłaściwszego miejsca aż po wykonanie własnej instalacji. Doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich komponentów i planowania budowy instalacji oraz oferujemy dużo rodzajów paneli fotowoltaicznych, solarów i innych elementów wchodzących w skład całej konstrukcji. Świadczymy też usługi montażowe i dodatkowe jak np. monitoring i konserwacja instalacji fotowoltaicznej.

Nasi specjaliści działający w Warszawie i województwie mazowieckim wesprą Cię również w dopełnieniu wszelkich formalności, w tym związanych z uzyskaniem dofinansowania lub refundacji na fotowoltaikę.

Dofinansowanie na fotowoltaikę – Warszawa i województwo mazowieckie

Mieszkańcy Warszawy i województwa mazowieckiego mogą skorzystać z lokalnych i ogólnokrajowych form dofinansowania i refundacji inwestycji w fotowoltaikę:

  • Program Mój Prąd – możliwość uzyskania do 5 tys. bezzwrotnej dotacji na wybudowaną instalację fotowoltaiczną;
  • Program Czyste Powietrze – możliwość uzyskania dotacji do 37 tys. złotych na inwestycję z solarami lub fotowoltaiką;
  • Program Energia Plus – skierowany do przedsiębiorców, którzy mogą otrzymać do 50 tys. zł bezzwrotnej dotacji lub pożyczkę do 85% kosztów inwestycji w fotowoltaikę.

Dodatkowo, w ramach ulgi termomodernizacyjnej, od 2019 roku można odliczać od dochodów za ubiegły rok koszty inwestycji w fotowoltaikę nawet do 53 tys. złotych na osobę.

Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty dotyczącej instalacji fotowoltaicznej lub solarnej?

Skontaktuj się z nami:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 600 347 259 tel. kom.: 508 070 040

Zobacz również:

  • dotacje do paneli i kolektorów słonecznych z NFOŚiGW,
  • porady i wiedza dotyczące zestawów solarnych,
  • galeria zdjęć z montaży firmy SOLEKO.