Panele słoneczne (fotowoltaika i solary) - Warszawa

Od września 2018 roku wznowiono nabór wniosków w ramach programu dotacyjnego m.st. Warszawa.
Przewidziana jest dotacja w wysokości 40% kosztów, nie więcej niż 15 000 zł brutto. Dofinansowanie dotyczy tylko mieszkańców Warszawy.

Możliwe są także inne formy dofinansowania np. z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (na panele słoneczne do produkcji energii elektrycznej jak również na kolektory słoneczne do c.w.u.). Ich harmonogramy oraz dostępność zamieszczone są najczęściej na stronie WFOŚiGW w Warszawie. Pracownicy SOLEKO POLSKA również chętnie udzielą takich informacji. Najwcześniejszy nabór wniosków planowany jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

Panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne na dachu domu w Warszawie

Firma SOLEKO POLSKA działa w branży solarnej na bazie wieloletniego doświadczenia. Instaluje kolektory słoneczne do ciepłej wody użytkowej (solary), jak również panele fotowoltaiczne. Teren operacyjny firmy obejmuje Warszawę, jak także całe województwo mazowieckie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

- zestawów solarnych z kolektorami słonecznymi do podgrzewania ciepłej wody użytkowej
- systemów solarnych z panelami fotowoltaicznymi (do produkcji energii elektrycznej) do produkcji prądu

Kluczowym kryterium wyboru zestawu solarnego powinna być jakość elementów solarnych w nim zawartych. Liczą się nie tylko panele słoneczne i kolektory słoneczne, ale również pozostałe urządzenia i profesjonalny montaż przez doświadczonych instalatorów.

Zestawy solarne SOLEKO POLSKA są wyposażone tylko i wyłącznie w markowe, najwyższej jakości podzespoły solarne potwierdzone m.in. europejskimi certyfikatami. Producentami są największe, głównie europejskie, fabryki specjalizujące się w urządzeniach z branży solarnej. Przykładem są firmy: Hewalex, Taconova, Austria Email, Reflex, IBC SOLAR, OEM SOLAR itd.

Przedstawione powyżej podejście do Klienta, bazujące na wysokiej jakości elementach solarnych, pozwoliło firmie SOLEKO POLSKA przetrwać ciężkie lata na rynku krajowym. SOLEKO POLSKA nadal szybko się rozwija mimo kryzysu gospodarczego. Istniały setki innych firm, które konkurowały wyłącznie najniższą ceną i niską jakością. Niestety ich Klienci z pewnością nie mają dziś powodów do radości.

Warszawa i całe województwo mazowieckie sąsiaduje z naszą siedzibą firmy i głównym magazynem. Pozwala to na bezproblemowe i szybkie instalacje u Klientów i ewentualne serwisy. Jest to o tyle istotne, że każda instalacja solarna powinna być pod opieką  wyspecjalizowanych ekip gotowych szybko usunąć usterkę. Zwłoka może kosztować klienta niepotrzebne nerwy i narażać na przyszłe koszty.

 

Przejdź dalej do:

Dotacje do paneli i kolektorów słonecznych z NFOŚiGW

"Porady i wiedza" dotyczące zestawów solarnych

Galeria zdjęć z montaży firmy SOLEKO