Posiadamy duże doświadczenie w realizowaniu inwestycji fotowoltaicznych na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego. Aktywnie angażujemy się w przedsięwzięcia związane z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE). Oferujemy zestawy solarne (kolektory słoneczne do c.w.u. oraz panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej) na terenie miasta Kielce i okolicznych miejscowości, jak: Włoszczowa, Jędrzejów, Końskie i Radomsko. Kielce oraz całe województwo świętokrzyskie to jeden z naszych większych rynków, na którym z dużym powodzeniem montujemy kolektory i panele słoneczne. Mamy w tym rejonie setki zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na nasze usługi w zakresie wykonania instalacji fotowoltaicznych lub solarnych.

Panele słoneczne PV na dachu w Kielcach

Oferta na fotowoltaikę – Kielce i okolice

W naszej ofercie na fotowoltaikę i panele solarne dla klientów z Kielc i województwa świętokrzyskiego znajdują się starannie wyselekcjonowane panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne oraz niezbędne komponenty wchodzące w skład przydomowej elektrowni słonecznej lub fotowoltaicznej. Jesteśmy szczególnie dumni ze współpracy z czołowymi producentami paneli fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość i nawet do 15 lat gwarancji  na uszkodzenia mechaniczne oraz do 25 lat na wydajność instalacji.

Pewną ochronę gwarancyjną może potwierdzić wielu naszych klientów z Kielc i okolic.

Nasi doświadczeni przedstawiciele działający w Kielcach oraz okolicznych miastach: Włoszczowie, Jędrzejowie, Końskich czy Radomsku pomogą w indywidualnym zaplanowaniu całego przedsięwzięcia fotowoltaicznego. Doradzą w wyborze poszczególnych elementów fotowoltaicznych oraz najlepszego  umiejscowienia instalacji dla maksymalnej wydajności jej pracy. Klientom z Kielc i województwa świętokrzyskiego oferujemy również montaż instalacji fotowoltaicznej oraz nadzór nad jej poprawnym podłączeniem do miernika sieci elektrycznej dostawcy energii elektrycznej. Zadbamy również o to, aby instalacja została poprawnie uruchomiona.

Nasi specjaliści pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z prawidłowym rozliczeniem zakupu instalacji oraz uzyskaniem dofinansowania w najkorzystniejszym programie. Dodatkowo możesz skorzystać z usług dodatkowych jak monitoring instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie na fotowoltaikę – Kielce i województwo świętokrzyskie

Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego oraz miasta Kielce mogą skorzystać z rządowych programów dofinansowania realizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Dofinansowanie na fotowoltaikę w Kielcach możesz otrzymać np. w programach: Mój Prąd (do 5 tys. bezzwrotnej pożyczki), Czyste Powietrze (do 37 tys. zł dofinansowania dla inwestycji z przydomową instalacją słoneczną).

Ponadto podatnicy w całym kraju, w tym w województwie świętokrzyskim i Kielcach, mogą skorzystać z tzw. ulgi termomodernizacyjnej. Pozwala ona odliczyć od dochodów za ubiegły rok kosztów inwestycji m.in. w instalację fotowoltaiczną lub solarną (nawet do 53 tys. złotych na osobę).

Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami.

Sprawdź również: