Firma SOLEKO Polska oferuje usługę sprzedaży i montażu instalacji solarnych oraz fotowoltaicznych klientom z każdego miejsca w Polsce. Działamy na polskim rynku od wielu lat, dzięki czemu mamy doświadczenie realizacji inwestycji w fotowoltaikę w każdym regionie i możemy wesprzeć naszych w takim zaplanowaniu instalacji aby optymalnie odpowiadała warunkom, jakie panują w ich miejscu zamieszkania.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy mieszkańców z każdego obszaru Polski. Nasze przedstawicielstwa znajdą Państwo między innymi we Wrocławiu, Kielcach, Warszawie, Krakowie, czy Łodzi.

Fachowcy od fotowoltaiki w Polsce

Przedstawiciele firmy SOLEKO Polska działający na terenie województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, małopolskiego i świętokrzyskiego to wykwalifikowani specjaliści, którzy z powodzeniem łączą wieloletnie doświadczenie w branży OZE z nieustannym podnoszeniem kompetencji i obserwacją światowych trendów. Dzięki temu mogą świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, zarówno pod względem doradztwa technicznego, jak i merytorycznego, np. związanego z finansami. Z ich pomocą bez problemu zaplanują Państwo optymalną moc i miejsce budowy instalacji, a także dobiorą najlepsze komponenty całego zestawu.

Dodatkowo specjaliści SOLEKO Polska świadczą usługi doradcze w zakresie wypełnienia i dopilnowania wszelkich formalności niezbędnych do skorzystania z wybranej przez klienta formy dofinansowania na fotowoltaikę. Doradztwo energetyczne SOLEKO Polska ułatwi Państwu uzyskanie dotacji z programu Czyste Powietrze i Mój Prąd lub w programie Agroenergia, lub Energia Plus.

Zespół SOLEKO Polska tworzą także doświadczeni i wysoko wykwalifikowani montażyści, którzy na terenie całego kraju podejmą się zamontowania fotowoltaiki lub kolektorów słonecznych oraz dopilnują poprawnego uruchomienia instalacji. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności na rynku pozwala nam z powodzeniem realizować nawet trudne i wymagające instalacje fotowoltaiczne.

Pracownicy SOLEKO Polska to wysokiej klasy specjaliści z całej Polski. Wraz z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa, nieustannie doszkalamy i powiększamy swój zespół, aby móc Państwu świadczyć wysokiej jakości usługi na terenie całego kraju.

Pytania o fotowoltaikę? Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą SOLEKO Polska na:

  • kolektory solarne c.w.u.
  • Panele fotowoltaiczne
  • Elementy instalacji fotowoltaicznych i solarnych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy opowiedzą Państwu o rozwiązaniach znajdujących się w ofercie firmy SOLEKO Polska, korzyściach jakie niesie ze sobą fotowoltaika oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.