Oferujemy sprzedaż i montaż instalacji solarnych oraz fotowoltaicznych klientom z każdego miejsca w Polsce. Działamy na polskim rynku od 2003 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy setki inwestycji fotowoltaicznych w różnych regionach naszego kraju. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób najlepiej zaplanować instalację fotowoltaiczną lub solarną, aby była najbardziej opłacalna w danych warunkach.

Do skorzystania z oferty wykonania instalacji fotowoltaicznej zapraszamy mieszkańców pochodzących z różnych regionów Polski. Nasze przedstawicielstwa znajdują się m.in. we Wrocławiu, Kielcach, Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Fotowoltaika i systemy solarne – sprawdzeni eksperci w całej Polsce

Przedstawiciele firmy SOLEKO Polska działający na terenie województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, małopolskiego i świętokrzyskiego to wykwalifikowani specjaliści. Pomimo tego, że znajdują się w rożnych częściach Polski, łączy ich wieloletnie doświadczenie w branży OZE, ciągłe podnoszenie kompetencji oraz bycie na bieżąco ze światowymi trendami na rynku instalacji fotowoltaicznych. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zarówno pod względem doradztwa technicznego jak i merytorycznego, np. związanego z finansami. Z naszą pomocą bez problemu zaplanujesz optymalną moc instalacji fotowoltaicznej oraz najlepsze miejsce do jej budowy. Doradzimy również w kwestii doboru najlepszych komponentów całego zestawu fotowoltaicznego. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy w zakresie wypełnienia i dopilnowania wszelkich formalności niezbędnych do skorzystania z wybranej przez formy dofinansowania na fotowoltaikę. Specjaliści z zespołu doradztwa energetycznego SOLEKO Polska pomogą również uzyskać dotacje z programów: Czyste Powietrze i Mój Prąd, a także  Agroenergia czy Energia Plus.

Zespół SOLEKO Polska to również doświadczeni i wykwalifikowani montażyści, którzy montują systemy fotowoltaiczne lub kolektory słoneczne na terenie całego kraju. Nasi montażyści dopilnują również poprawnego uruchomienia instalacji.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności pozwala nam z powodzeniem realizować najbardziej wymagające instalacje fotowoltaiczne.

Na zespół SOLEKO Polska składają się wybitni specjaliści z całej Polski. Aby móc świadczyć usługi w zakresie fotowoltaiki na najwyższym poziomie, nieustannie się doszkalamy i powiększamy nasz zespół. Dzięki temu możemy sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom naszych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej o systemach fotowoltaicznych i solarnych? Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem z Twojego regionu, którzy zaproponuje najlepsze rozwiązania z zakresu fotowoltaiki w Twoim przypadku. 

Sprawdź, co możemy zaproponować: