Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć zrealizowanych przez nas inwestycji obejmujących kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych. Znajdują się wśród nich zarówno małe (mikroinstalacje), średnie jak i duże systemy fotowoltaiczne, które wykonywaliśmy dla klientów indywidualnych, firm lub instytucji.

W zależności od wymagań i oczekiwań odbiorców naszej oferty, a także możliwości terenu systemy fotowoltaiczne były lokowane na dachach domów, obiektów usługowych, hal magazynowych, na wiatach lub na gruncie. Wszystkie realizacje poprzedzała gruntowna analiza możliwości umieszczenia paneli fotowoltaicznych w taki sposób, aby ich wydajność była możliwie największa i najbardziej opłacalna dla klienta. Instalacje fotowoltaiczne widoczne na zdjęciach zawierają zarówno panele monokrystaliczne jak i polikrystaliczne (producentów IBC Solar AG lub Suntech) o różnej mocy, w zależności o wielkości danej instalacji.

Poniższe przykłady systemów fotowoltaicznych to niewielka część zrealizowanych inwestycji przez SOLEKO POLSKA na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, małopolskiego i świętokrzyskiego i takich miast jak: Wrocław, Kielce, Warszawa, Kraków, Łódź, Włoszczowa, Jędrzejów.