promocja wiosenna fotowoltaikaWiosna to od zawsze okres, w którym montuje się najwięcej instalacji fotowoltaicznych. Inwestorami kieruje chęć wykorzystania najlepszych miesięcy w roku. W Kwietniu, Maju, Czerwcu panele fotowoltaiczne produkują najwięcej energii. Więcej nawet niż w Lipcu, Sierpniu i Wrześniu. Wynika to z niższej średniej temperatury w pierwszym półroczu, która poprawia wydajność modułów fotowoltaicznych. Montażowi sprzyjają również dobre warunki atmosferyczne. Nie ma już śniegu na dachu, a temperatura powietrza nie jest zbyt wysoka. W upalne letnie dni montaż paneli PV na dachu wymaga więcej wysiłku od monterów.

Inne argumenty za montażem instalacji fotowoltaicznej wiosną?

Wydłużamy gwarancje na montaż do 5 lat. Decyzja o przedłużeniu gwarancji została podjęta na podstawie naszego prawie 20 letniego doświadczenia w branży solarnej. Jesteśmy pewni naszej pracy i nie obawiamy się długiej gwarancji.

Ponadto firma FRONIUS wprowadziła promocję, w której do końca Czerwca zainstalowane i zarejestrowane falowniki tej firmy objęte są 10 letnią  gwarancją.  

Dodatkowo korzystając z wiosennej aury nasza firma wprowadza promocję WIOSENNĄ na wszystkie zestawy w ofercie. Ceny niższe nawet o 30%. Jest to zatem świetny moment na decyzję o montażu fotowoltaiki. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę i wycenę, która jest bezpłatna