3 Zestaw PV Fronius Premium v3aSzanowni Państwo.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na bardziej przystępne ceny wprowadziliśmy do oferty nowe zestawy fotowoltaiczne EKO o mocach od 3,2 kW do 9,6kW.

W ich skład wchodzą panele monokrystaliczne o mocy 320 Wp niemieckiej firmy IBC Solar AG wykonane w technologii Half-Cut.

Panele posiadają czarną ramę i montowane są z czarnymi klemami mocującymi, co dodaje estetyki instalacji zamontowanej na dachu domu.

W zakresie mocy od 3 do 4,5kW oferowany będzie falownik Fronius Symo, natomiast od 5 do 10kW w zestawach znajdzie się falownik Sungrow.

Jest to nowość w naszym portfolio. Firma Sungrow należy do największych producentów falowników na świecie. Nowe falowniki do zastosowania w domach jednorodzinnych to całkowicie nowa generacja urządzeń wyposażonych w najnowsze funkcje. Falownik posiada estetyczny wygląd i kompaktowe niewielkie rozmiary dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Wbudowane zabezpieczenia przepięciowe podwyższają poziom bezpieczeństwa. Monitoring instalacji jest możliwy poprzez połączenie Wifi lub LAN i jest udostępniany przez darmowy portal internetowy – iSolarCloud firmy Sungrow.

Gwarancja producenta na urządzenie została podwyższona w ostatnim czasie do 10 lat. Świadczy to o wysokiej jakości nowego falownika Sungrow.