Fundusze Europejskie województwo Świętokrzyskie

SOLEKO Polska jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku energii odnawialnej firm. Budowane przez lata doświadczenie i wykwalifikowany zespół specjalistów pozwalają nam na świadczenie najwyższej jakości usług dla nawet najbardziej wymagających klientów – osób indywidualnych i przedsiębiorców.

Profesjonalne wsparcie i produkty najwyższej jakości

Celem SOLEKO Polska jest wsparcie klientów w ciągu całego procesu budowy przydomowej instalacji solarnej lub fotowoltaicznej. Proponujemy Państwu profesjonalne usługi doradcze w zakresie wyboru najbardziej korzystnych i efektywnych rozwiązań oraz planowaniu umiejscowienia inwestycji, a także zajmujemy się montażem i uruchomieniem instalacji. Dodatkowo pomagamy w wypełnieniu formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania na fotowoltaikę w programach rządowych. Na życzenie klienta oferujemy także pakiety usług dodatkowych, w tym stały monitoring instalacji.SOLEKO POLSKA - instalcje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Zestawy solarne c.w.u. (solary)
  • Panele fotowoltaiczne
  • Instalacje fotowoltaiczne.

Dzięki współpracy wyłącznie ze znanymi i zaufanym producentami paneli i elementów instalacji fotowoltaicznych i solarnych możemy zapewnić najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Taka polityka firmy, którą przyjęliśmy już na samym początku działalności pozwala nam zagwarantować wysoką skuteczność i wydajność oraz niską awaryjność instalacji przez długie lata.

Naszym klientom możemy zaproponować długie okresy gwarancyjne dochodzące do 15 lat na wady techniczne i do 25 lat na wydajność paneli. Grono zadowolonych klientów potwierdzających pewność naszej gwarancji liczy już setki osób.

Fotowoltaika w całej Polsce

SOLEKO Polska to firma o zasięgu ogólnokrajowym, a nasi specjaliści świadczą swoje usługi na terenie całej Polski. Nasze przedstawicielstwa można znaleźć między innymi na terenie województw: dolnośląskiego, małopolskiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego i łódzkiego. Fotowoltaika SOLEKO Polska to nie tylko takie miasta jak Kraków, Warszawa, Łódź, Kielce czy Wrocław, ale też regiony poza granicami kraju. Szeroki zakres działalności daje nam wszechstronne doświadczenie, które łączymy z bieżącym śledzeniem światowych trendów w celu nieustannego podnoszenia jakości naszych usług.

Firma SOLEKO POLSKA Sp. z o.o. korzysta z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wartość projektu: 1 000 000,00 zł netto.

Wkład Funduszy Europejskich: 800 000,00 zł netto.

Cele projektu: wzrost konkurencyjności firmy SOLEKO POLSKA Sp. z o.o.

Planowane efekty: obniżenie kosztów wykonania usług poprzez większą mobilność dostawy towarów i brygad montażowych oraz wzrost bezpieczeństwa wykonywania pracy na wysokościach.

Przejdź dalej do:

Kolektory słoneczne, zestawy solarne - ceny

Dotacje do kolektorów i paneli słonecznych z NFOŚiGW

"Porady i wiedza" dotyczące zestawów solarnych