Zestawienie fr herb efrr

Firma SOLEKO POLSKA Sp. z o.o. korzysta z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wartość projektu: 1 000 000,00 zł netto.
Wkład Funduszy Europejskich: 800 000,00 zł netto.
Cele projektu: wzrost konkurencyjności firmy SOLEKO POLSKA Sp. z o.o.
Planowane efekty: obniżenie kosztów wykonania usług poprzez większą mobilność dostawy towarów i brygad montażowych oraz wzrost bezpieczeństwa wykonywania pracy na wysokościach.

 

SOLEKO POLSKA - instalcje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne

SOLEKO POLSKA to jedna z najbardziej znanych polskich firm z branży solarnej (energii odnawialnej).

Zajmujemy się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą ekologicznych rozwiązań obniżających koszty podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz energii elektrycznej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

- zestawy solarne c.w.u. (solary)
- panele fotowoltaiczne
- instalacje fotowoltaiczne

Działamy na obszarze całej Polski i części Europy. Mamy już kilkaset zadowolonych klientów oraz wieloletnie doświadczenie w branży solarnej, dzięki któremu jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku zestawów solarnych.

Najważniejszą cechą, jaka odróżnia firmę SOLEKO POLSKA od innych na rynku, jest oferowanie prawdziwie wysokiej jakości oferowanych zestawów solarnych (instalacji fotowoltaicznych). Nie stosujemy wątpliwej jakości zamienników nieznanych producentów. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów głównie kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych.

Dzięki zastosowaniu elementów solarnych najwyższej jakości proponujemy naszym klientom długie okresy gwarancyjne dochodzące do 15 lat na wady techniczne i do 25 lat na wydajność paneli.

Ponadto Gwarancja proponowana przez firmę SOLEKO POLSKA jest gwarancją pewną, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci oraz obecność firmy na rynku przez tak długi okres. 

Korzystając z oferty firmy SOLEKO POLSKA Klient ma pewność, że otrzymuje towar najwyższej możliwej jakości na rynku z prawdziwą, dochodzącą do 15 lat gwarancją, który będzie służył przez długie lata.

Przejdź dalej do:

Kolektory słoneczne, zestawy solarne - ceny

Dotacje do kolektorów i paneli słonecznych z NFOŚiGW

"Porady i wiedza" dotyczące zestawów solarnych