Galeria zdjęć przedstawia zrealizowane przez nas inwestycje z użyciem kolektorów słonecznych rurowo-próżniowych. Instalacje solarne tego typu są o ok. 20% sprawniejsze w okresie zimowym od kolektorów płaskich, a w miesiącach letnich ich wydajność jest porównywalna z niewielką przewagą na rzecz kolektorów płaskich. Wśród kompleksowo zrealizowanych przez nas inwestycji znajdują się zarówno małe, średnie jak i duże systemy solarne z użyciem kolektorów słonecznych próżniowych, które wykonywaliśmy dla klientów indywidualnych, firm lub instytucji.

W zależności od wymagań odbiorców naszej oferty i możliwości terenu kolektory próżniowe były lokowane na dachach domów, obiektów usługowych, hal magazynowych, na wiatach lub na gruncie, a nawet na balkonach. Wszystkie realizacje poprzedzała szczegółowa analiza możliwości umieszczenia słonecznych kolektorów próżniowych w taki sposób, aby ich wydajność była możliwie największa i najbardziej opłacalna dla klienta. Systemy solarne próżniowe widoczne na zdjęciach posiadają 7 lat gwarancji i pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Poniższe przykłady systemów solarnych  to niewielka część zrealizowanych inwestycji przez SOLEKO POLSKA. Systemy solarne z kolektorami próżniowymi montujemy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, małopolskiego i świętokrzyskiego i takich miast jak: Wrocław, Kielce, Warszawa i Kraków, Łódź, Włoszczowa, Jędrzejów.