Inwestycje obejmujące zestawy solarne c.w.u z kolektorami słonecznymi płaskimi realizujemy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, małopolskiego i świętokrzyskiego i takich miast jak: Wrocław, Kielce, Warszawa i Kraków, Łódź, Włoszczowa, Jędrzejów. Galeria zdjęć przedstawia niewielką część wykonanych przez SOLEKO POLSKA systemów solarnych z wykorzystaniem kolektory słoneczne płaskie. To najpopularniejszy rodzaj kolektorów na świecie ze względu trwałość, wysoką wydajność i niską cenę.

Wśród kompleksowo zrealizowanych przez nas inwestycji znajdują się zarówno małe, średnie jak i duże systemy solarne z kolektorami płaskimi, które wykonywaliśmy dla klientów indywidualnych, firm lub instytucji. W zależności od wymagań odbiorców naszej oferty i możliwości terenu solary były lokowane na dachach domów, obiektów usługowych, hal magazynowych, na wiatach lub na gruncie, a nawet na ścianach budynków.

Wszystkie realizacje poprzedzała szczegółowa analiza możliwości umieszczenia płaskich kolektorów słonecznych w taki sposób, aby ich wydajność była możliwie największa i najbardziej opłacalna dla klienta. Instalacje solarne z kolektorami płaskimi widoczne na zdjęciach zapewniają praktycznie bezawaryjną pracę i wydajność przez bardzo długi czas - nawet do 30 lat! Wszystkie oferowane przez nas solary pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów (m.in. polskiej firmy Hewalex), z którymi współpracujemy od wielu lat.