Fotowoltaika 6 kW od SOLEKO

Raty od 580 zł

Zestaw fotowoltaiczny PV 6,48 kW Fronius Premium

Zestaw fotowoltaiczny PV 6,48 kW Steca ECO

 

Panele monokrystaliczne

Panele monokrystaliczne

Cena brutto z montażem 26 990 zł 28 990 zł
Moc znamionowa instalacji 6.66 kW 6.66 kW
Panele fotowoltaiczne    
Marka SUNTECH LONGI
Model STP370S-B60/WNH - 370 Wp LR4-60 HIH - 370M
Ilość paneli, sztuki 18 szt. 18 szt.
Łączna powierzchnia 33 m2 33 m2
Kraj producenta Chiny Chiny
Gwarancja producenta

15 lat na wady fabryczne;

25 lat na wydajność >80%

12 lat na wady fabryczne;

25 lat na wydajność >80%

Plik z kartą katalogową do pobrania

pdfSTP370S-B60_Wnh.pdf831.11 KB

pdfCorab Encor.pdf328.69 KB

Inwerter sieciowy    
Marka Goodwe Fronius
Model GW6K-DT Symo 6.0-3-M
Moc nominalna AC 6.0 kW 6.0 kW
Ilość faz 3 3
Liczba trackerów MPP 2 2
Monitoring Tak, LAN lub wi-fi Tak, LAN, wi-fi
Klasa szczelności IP 65 IP 65
Kraj producenta Chiny Austria
Gwarancja 10 7
Plik z kartą katalogową do pobrania pdfGoodwe SDT G2.pdf49.04 KB  pdfFronius_Symo.pdf464.81 KB
Pozostałe elementy instalacji    
Kable solarne Tak Tak
Zabezpieczenia Tak Tak
Konstrukcje podstawowe Tak Tak
Szacunkowa roczna produkcja prądu 6 660 kWh 6 660 kWh

Opcjonalne dopłaty do instalacji fotowoltaicznej

Montaż na dachu krytym dachówką standardową 100 zł / każdy panel fotowoltaiczny
Montaż na dachu płaskim 100 zł / każdy panel fotowoltaiczny
Montaż na gruncie / ziemi 200 zł / każdy panel fotowoltaiczny

6 27 kW IBC285W SOLEKO instalacja fotowoltaiczna

Instalacja fotowoltaiczna 6 kW

Postaw na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla gospodarstwa domowego. SOLEKO POLSKA oferuje różnorodne opcje instalacji fotowoltaicznej, którą można idealnie dopasować do konkretnych potrzeb. Na sam początek wystarczy wstępna analiza, do której przydatne będą informacje o średnim zużyciu prądu w skali miesiąca, roku, a także z uwzględnieniem miesięcy zimowych. Instalacja fotowoltaiczna 6 kW dedykowana jest dla gospodarstw, w których zużycie energii elektrycznej w ciągu roku dochodzi do 6000 kWh. Fotowoltaika 6 kW to opcja, która może z powodzeniem zapewnić stały dostęp do taniej energii elektrycznej średnim oraz nieco większym gospodarstwom. Przy tym tego typu instalacja może być także wykorzystywana w charakterze zasilania dodatkowego, dzięki czemu możliwa jest znaczna redukcja opłat za prąd w skali całego okresu rozliczeniowego. 

W ofercie dostępne są różnorodne warianty - zależne od konkretnego zapotrzebowania. Na zestaw fotowoltaiczny 6 kW składają się: wysokiej klasy monokrystaliczne panele fotowoltaiczne, trójfazowy inwerter sieciowy, a także pozostałe elementy niezbędne do montażu, jak kable solarne, zabezpieczenia i części konstrukcyjne. W zależności od wybranego wariantu moc znamionowa plasuje się w granicach od 6.6 kW do nawet 6.66 kW, co kolejno przekłada się na 6 500 kWh lub 6 600 kWh wygenerowanych każdego roku. Instalacja zawiera zestaw do 20 paneli (IBC SOLAR lub Q CELLS) o powierzchni 34 m². Panele opatrzone są gwarancją producenta trwającą 15 lat, która dotyczy wszystkich wad fabrycznych. Obowiązuje także gwarancja (25 lat) na zachowanie wydajności utrzymującej się powyżej 80%. Zestaw zawiera w sobie falowniki marek takich jak Sungrow czy Fronius. Są to urządzenia o klasie szczelności IP65, które dodatkowo oferują możliwość monitorowania za pośrednictwem sieci LAN lub Wi-Fi. 

Koszt instalacji fotowoltaicznej 6 kW

Koszt instalacji fotowoltaicznej 6 kW zależny jest od wybranego wariantu - a co za tym idzie, także od mocy, jaką oferuje dany zestaw. Do ceny elementów należy także doliczyć opcjonalne opłaty dotyczące sposobu i miejsca samej instalacji, jak: montaż na dachu płaskim, krytym dachówką standardową lub na gruncie. Cena może być rozłożona w formie atrakcyjnych rat, dzięki czemu dostęp do czystej energii jest jeszcze łatwiejszy. W dłuższej perspektywie fotowoltaika 6 kW oferuje możliwość oszczędnego zasilania wszystkich urządzeń w domu, opierając się na jednej z najbardziej przyjaznych środowisku metod pozyskiwania energii elektrycznej. W celu dobrania najlepszego wariantu oraz otrzymania dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu. 

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Finalne ceny mogą się różnić w zależności od odległości od siedziby firmy SOLEKO POLSKA oraz trudności montażu u Klienta.