Dlaczego wybrać firmę SOLEKO POLSKA? Przedstawiamy kilka powodów:

DORADZTWO

Wykonujemy analizę lokalizacji i kompleksowo doradzamy w sprawie możliwych rozmiarów urządzenia, możliwości finansowania oraz programów wsparcia.

PLANOWANIE

Drzewa, anteny czy kominy mogą rzucać cień na dach i zmniejszać efektywność urządzeń solarnych. Podczas planowania inwestycji dbamy, aby w każdej lokalizacji i na każdej powierzchni poziom efektywności oraz uzysk były maksymalne. Troszczymy się również, aby system solarny tworzył harmonijną całość z budynkiem.

FORMALNOŚCI

Firma SOLEKO w maksymalny sposób zapewnia wsparcie na każdym etapie przygotowywania potrzebnej dokumentacji związanej realizacją inwestycji oraz pozyskaniem ewentualnego dofinansowania.

MONTAŻ

Można zaufać profesjonalnemu montażowi przez fachowców zatrudnionych w SOLEKO od ponad 10 lat. Wysokiej jakości elementy solarne oraz montażowe pozwalają zakończyć instalację zestawu w maksymalnie krótkim czasie, najczęściej w 1 dzień.

URUCHOMIENIE

Firma SOLEKO dba o podłączenie Państwa instalacji do miernika instalacji elektrycznej przez Państwa operatora dostarczającego prąd i sporządza protokół z uruchomienia.Podczas uruchamiania zestawu solarnego nasz Klient zostanie poinstruowany przez instalatorów o zasadzie działania instalacji.

PAKIET USŁUG DODATKOWYCH

Gwarantujemy maksymalne kompetencje związane z problematyką solarną również po uruchomieniu Państwa zestawu. Na życzenie Klienta zajmiemy się również konserwacją oraz monitoringiem instalacji.

Przejdź dalej do:

Zestawy fotowoltaiczne - panele słoneczne - ceny

Dotacje - Dofinansowania - programy

"Porady i wiedza" - fotowoltaika - panele słoneczne