Łódź jest jednym z kilku miast, oprócz Warszawy, Kielc, Krakowa i Wrocławia, w których SOLEKO posiada swoje przedstawicielstwa, świadcząc usługi obejmujące instalacje solarne. Z oferty fotowoltaicznej chętnie korzystają klienci biznesowi oraz indywidualni, którzy chcą zaoszczędzić na wydatkach na prąd i uniezależnić się od podwyżek cen energii. Posiadamy wielu zadowolonych odbiorców naszej oferty, nie tylko z Łodzi i okolic, którzy zdecydowali się na minielektrownię słoneczną i zainwestowali w fotowoltaikę - sprawdź referencje . Faktem jest, że dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna pod względem wielkości i mocy do zapotrzebowania na energię elektryczną, a także zainstalowana we właściwym miejscu dość szybko się zwraca, o czym przekonali się nasi klienci z Łodzi i okolic.      

Fotowoltaika Łódź - dla firm i osób prywatnych

Niższe rachunki za prąd, większa niezależność od podwyżek cen energii, łatwość obsługi czy brak negatywnego wpływu na środowisko to niezaprzeczalne atuty fotowoltaiki, które przekonują coraz więcej klientów indywidualnych i firmowych. Stąd w Łodzi i okolicach powstaje coraz więcej mikroinstalacji fotowoltaicznych, które pozwalają zmniejszyć wydatki zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w przypadku prowadzenia firmy. W zależności od potrzeb i zapotrzebowania na energię elektryczną, wykonujemy fotowoltaikę o różnej mocy znamionowej do: 3.36 kW, 4.20 kW, 5.04 kW, 5.88 kW, 6.92 kW oraz 9.72 kW - sprawdź ofertę .

Systemy fotowoltaiczne Łódź - dobór paneli fotowoltaicznych 

Systemy fotowoltaiczne składają się z wielu elementów, do których należą ogniwa fotowoltaiczne. Naszym klientom m.in. z Łodzi i okolic proponujemy wysokiej jakości panele mono- i polikrystaliczne marek: IBC Solar, Q Cells, LG, Sunpower. Należy podkreślić, że sam dobór paneli fotowoltaicznych, ich liczba, moc oraz usytuowanie mają olbrzymi wpływ na wydajność i pracę całej instalacji. Dlatego zawsze służymy doradztwem w tej kwestii, gwarantując jednocześnie naszym klientom, nie tylko z Łodzi i okolic, panele fotowoltaiczne, które posiadają 15 lat gwarancji podstawowej oraz 25 lat gwarancji na pracę z wydajnością powyżej 80%. Dodatkowo oferujemy - w przypadku budynków będących w budowie - wykonanie audytu energetycznego, aby możliwie najdokładniej ustalić zapotrzebowanie na prąd, a w związku z tym - ustalić wielkość i moc instalacji fotowoltaicznej. W przypadku domów istniejących wystarczy informacja odnośnie wysokości rachunków za prąd w ujęciu rocznym. To istotne informacje, które pozwolą właściwie zoptymalizować koszty i uzyskać możliwie najszybszy zwrot z inwestycji. 

Instalacje fotowoltaiczne Łódź - montaż i kompleksowa obsługa

Dostarczamy kompletne systemy fotowoltaiczne, zapewniając kompleksową usługę na terenie całej Polski, w tym na terenie w Łodzi i okolic. W ramach naszej oferty proponujemy: wykonanie projektu, doradztwo, montaż instalacji fotowoltaicznej i usługi konserwacyjne. Montaż instalacji solarnych w województwie łódzkim oraz na terenie całej Polski wykonujemy, nie korzystając z podwykonawców. Posiadamy własne ekipy montażowe, co jest dużym atutem. Od właściwego wykonania fotowoltaiki, jej usytuowania czy kąta nachylenia paneli fotowoltaicznych zależy bowiem wydajność i sprawność działania całej instalacji. Dlatego już na etapie planowania inwestycji uświadamiamy naszych klientów i służymy fachową radą w kwestii doboru odpowiedniego miejsca. Bardzo często przeprowadzamy szczegółową analizę pod kątem zoptymalizowania kosztów i zysków inwestora w przypadku wykonania instalacji fotowoltaicznej w danym miejscu.     

Fotowoltaika Łódź - cena i dofinansowanie

Mieszkańcy Łodzi i okolic mogą zamówić u nas systemy fotowoltaiczne o różnej mocy znamionowej w cenie od nieco ponad 16 tys. zł do blisko 38 tys. zł wraz z montażem (ceny z lutego 2023 r.). Cena fotowoltaiki zależy nie tylko do mocy całego systemu, ale również od usytuowania i zastosowanych komponentów, a także elementów dodatkowych jak np. magazyny energii. Wielu klientów decydujących się na inwestycje solarne może jednak skorzystać z różnego rodzaju dofinansowań i ulg proponowanych przez państwo. Do najpopularniejszych programów należą: Mój Prąd, Czyste Powietrze oraz Czyste Powietrze Plus. Istnieje również ulga termomodernizacyjna, która umożliwia odliczenie od podatku wydatków poniesionych na inwestycję fotowoltaiczną. Specjaliści z firmy SOLEKO w każdym przypadku pomogą uzyskać dofinansowanie i służą swoją radą w tym zakresie.  

Klientów z Łodzi i okolic zainteresowanych ofertą fotowoltaiki zapraszamy do kontaktu.