Inwertery do zestawów fotowoltaicznych to o wiele więcej niż tylko konwertery mocy.
W rzeczywistości kontrolują i nadzorują one całą instalację fotowoltaiczną.

 

W ofercie SOLEKO posiadamy precyzyjnie zaprojektowane rozwiązania inwerterów sieciowych stworzone po to, by spełnić wymagania każdego rodzaju instalacji.  Zapewniamy solidnie komponenty złożone z materiałów najwyższej jakości. Posiadamy w ofercie systemy od takich czołowych firm jak SMA, Fronius czy Power-One.

W zależności od wielkości systemu solarnego dobierane są odpowiedniej mocy i rodzaju inwertery. SOLEKO oferuje pełny zakres markowych inwerterów solarnych - od małych, jednofazowych, bez transformatorowych inwerterów szeregowych do inwerterów centralnych dużej mocy. Inwertery z oferty mogą pracować zarówno w małych domach jednorodzinnych jak i w elektrowniach solarnych o mocy wielu megawatów.


Poniżej prezentujemy najczęściej wykorzystywane inwertery dla instalacji fotowoltaicznych na domkach jednorodzinnych oraz małych i średnich firmach.
Zauważyć należy, że inwertery można łączyć ze sobą. Dzięki tej sposobności elastycznie dobiera się odpowiednią moc inwerterów do mocy instalacji fotowoltaicznej.
Produkty SOLEKO są doskonałym wyborem dla osób, które oczekują od tego tupu urządzeń wysokiej jakości, które jednocześnie stają się bardzo opłacalną inwestycją na przyszłość.

Polityka prywatności

Fundusze Europejskie Program Regionalny Województwo Świętokrzyskie