Kolektory słoneczne Wrocław

Firma SOLEKO działa na rynku Polskim już od 2003 roku. Od tego czasu aktywie angażuje się w przedsięwzięcia związane z branżą solarną.

Jako firma SOLEKO jesteśmy jednym z najdłużej działających przedsiębiorstw oferujących klientom zestawy solarne oparte na kolektorach próżniowych i płaskich, szczególnie na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

 

Oferowanie wyłącznie najwyższej jakości zestawów solarnych pozwoliło nam przetrwać ciężkie chwile na rynku polskim. SOLEKO nadal szybko się rozwija w porównaniu do setek innych firm, które konkurując wyłącznie ceną i niską jakością musiały zbankrutować, nie nadążając z naprawami ciągłych awarii swoich instalacji.

 

Firma SOLEKO jest oficjalnym dystrybutorem jednego z największych producentów kolektorów słonecznych rurowo-próżniowych Apricus i pionierem wdrażającym ten rodzaj kolektora na krajowym rynku.

 

Wrocław i ogólnie całe województwo dolnośląskie to jeden z większych rynków, na którym z dużym powodzeniem montowaliśmy i montujemy kolektory słoneczne. Mamy tym rejonie dziesiątki zadowolonych Klientów.

 

 

Polityka prywatności

Fundusze Europejskie Program Regionalny Województwo Świętokrzyskie